MAG ON-LINE

Informacja prawna

Cała zwartość strony internetowej www.dunin.eu jest własnością i podlega nadzorowi firmy DUNIN. Wymienione zasady pomogą zrozumieć jak należy korzystać ze strony internetowej, aby nie naruszyć praw autorskich firmy.

  1. DUNIN za wszelką cenę stara się, aby na stronie pojawiały się wyłącznie informacje prawdziwe, sprawdzone, rzetelne i dokładne. Mimo tego, na stronie mogą pojawiać się błędy za które firma nie ponosi odpowiedzialności.
  2. Kopiowanie, modyfikowanie lub publikowanie elementów graficznych, tekstów, materiałów multimedialnych itp. w celach komercyjnych nie podlega zezwoleniu. W celu ich pobrania i  wykorzystania prosimy o kontakt z firmą DUNIN.
  3. Rozpowszechnianie jakichkolwiek znaków handlowych lub logotypów użytych na stronie bez zezwolenia jest zabronione – wszelkie znaki firmowe chronione są prawem autorskim.
  4. DUNIN stawia sobie na celu swobodny i stały dostęp użytkowników do witryny. Z przyczyn technicznych, nie zależnych od firmy, dostęp do strony może być utrudniony. Z powodu prac związanych z utrzymaniem witryny, bądź uaktualnianiem informacji korzystanie ze strony także może być przerwane. DUNIN nie odpowiada za podobne zakłócenia.
  5. W przypadku wystąpienia na stronie jakichkolwiek wirusów, błędów w działaniu oprogramowania, dokonaniu zmian na stronie przez osoby trzecie, a także brakiem danych lub zdjęć dostępnych na stronie firma DUNIN nie ponosi odpowiedzialności.
DUNIN Sp. z o.o.
ul. Sobieskiego 62a
43-300 Bielsko-Biała
Polska

Chcesz sprawdzić dostępność?
Przejdź do MAG ON-LINE
Godziny pracy biura: pn-pt: 9-17

Zamówienia:

+48 33 816 39 57
+48 33 816 39 58


Księgowość: +48 33 819 27 31

Dział techniczny: +48 33 816 39 55


Marketing: +48 33 816 39 55


FAX: +48 33 811 91 94
NAPISZ DO NAS
*


*

*

* pola wymagane

DUNIN to polska firma zajmująca się projektowaniem i produkcją materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych. Zespół młodych projektantów tworzy kolekcje z dbałością o każdy detal oraz perfekcyjne wykonanie.

Śmiałe i unikalne wzornictwo oraz bogata kolorystyka oferowanych kolekcji zachęcają zarówno do prostych, jak i odważnych aranżacji dając jednocześnie możliwość realizacji własnych pomysłów. Kolekcje łączą bezpretensjonalny i wyrafinowany styl wyznaczając trendy we wnętrzach. Niepowtarzalne wzory dedykowane są miłośnikom oryginalnych rozwiązań, ceniącym piękno i elegancję aranżacji.

Produkty DUNIN można znaleźć na rynku europejskim w renomowanych salonach z wyposażeniem i dekoracją wnętrz.

Projekt unijny

W przypadku pytań technicznych, prosimy o kontakt z Doradcą ds. technicznych: arch@dunin.eu, +48 33 816 39 55


POBIERZ TEKSTURY

Carat
Black & White
Travertine + Emperador
Zen
Aurora
Jade
Vitrum
Fat Cube

 


3D Mazu
Etn!k
Metallic
IMpress
Q-Series
Glass Mix

Pobierz wszystko

 


Lunar


 

ZAMÓW KATALOG
*


*

*
* pola wymagane

Regulamin, nominowane realizacje oraz więcej na temat konkursu #woleDUNIN na stronie:

 

 

 

Wykonanie: DigiHex Systems
Korzystając ze strony akceptujesz naszą politykę Cookies.